Kurumsal Bilgiler

ARGE Soğuk Hava Depo Sistemleri

Arge Soğutma Sistemleri, soğuk hava depolarının projelendirme, tasarım, uygulamasını içine alan anahtar teslimi soğuk hava depo imalatı yapmaktadır. Ekonomik fiyatlandırma kaliteli ürün ve işçilik, teknolojiyi yakından takip eden ürün üretim alt yapısı ile beklentileriniz yüzde yüz karşılayan soğuk oda çözümleri sunuyoruz.

Neden Arge Soğutma Sistemleri?

  • Ucuz ve ekonomik fiyatlandırma
  • Konusunda Uzman personel
  • Toplam kalite yönetimi anlayışı ile üretilen ürün ve hizmet
  • Dünyanın ve ülkemizin önce gelen markalarına ait ürün kullanımı
  • Koşulsuz müşteri menuniyeti ilkesi
  • Projeye özel çözümler
  • Hızlı ve zamanında proje teslimi
  • Yılların verdiği sektörel deneyim
Soğuk hava depoları ile meyveleriniz her zaman taze

Soğuk Hava Deposu İmalatı

Meyve, sebzeler, tarım sektörü, parekende sektörü, ilaç sektörü, gıda sektörü, sağlık ürünleri, et, süt, süt ürünleri, yumurta, balık, tavuk, çicek sektörü, sucuk salam, pastırma gibi et ürünleri üretimlerinden itibaren sıcaklık ve nem ayarları ürün özelliklerine göre yapılan dünyanın ve ülkemizin önde gelen soğutma sistemleri markalarının ürünlerini kullanan, konusunda uzman personeli ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyen, ekonomik ve ergonomik çözümler sunan firmamız yakın gelecekte sektörün lider firmalarından biri olmayı amaçlamaktadır.

Detay bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Ucuz ve Ekonomik Çözümler

Dondurucu Muhafaza


 Soğuk oda sistemleri


Parakende ve supermarket Soğutma Sistemleri


Sistem Özellikleri

"Günümüzde soğuk hava depoları isteğe bağlı olarak ve/veya ihtiyaç doğrultusunda belirlenen alanlarda kurulabilmektedir. İzolasyon ısı ve nem değerlerini dengelemede önemli parametredir. İzolasyon paneller ile sağlandığından soğuk hava deposunun taşınması mümkündür. firmamız soğuk hava deposu demonte vemontaj işlemlerini garantili olarak yapmaktadır.

Soğuk hava deposu maliyet hesaplamasında; soğutmada kullanılan cihazların marka ve kaliteleri, soğutma depo hacmi ve ürün özellikleri, seçilen yalıtım malzeme türü ve kalitesi, soğutma ısı aralık ve değerleri, hedeflenen ürün özellikleri gibi değişkenler ile hesaplanmaktadır.

Proje detaylarınızı bize bildirin gerekli hesaplama ve çalışmaları yapıp proje maliyetinizi ücretsi olarak çıkaralım...

 


 

En ucuz ve en iyi biziz!